Het is alweer een tijdje geleden dat ik een update gaf over mijn moestuin.

De tuin doet het prima en we genieten er goed van! Helaas was de bloemkool rijp toen wij op vakantie waren, bij thuiskomst was die overrijp en kon die zo de prullenbak in.

We hebben al een aantal keren van de sperziebonen en peulen gegeten en ook de aardbeien en frambozen groeien maar door. Op een gegeven moment had ik zoveel frambozen dat ik er maar een sausje van maakte.

image

image

Vandaag heb ik de eerste rode tomaat geplukt uit de kas. Er zitten erg veel groene aan dus er zullen er snel meerdere volgen.

image

De komkommer plant voelt zich nu pas echt goed in onze kas. Hij had een beetje een moeilijke start maar nu groeien er mooie komkommers aan.

De kleine plantjes (die ik eigenlijk te last heb gezaaid) doen het ook goed. De paprika en peper plantjes groeien als kool. Ik ben benieuwd hoe deze uitgroeien.

image

Tot slot hebben we nog de wortels, uien, rode bieten, courgette en rode kool. Ze groeien allemaal goed! Ik denk dat we de rode kool met een aantal dagen kunnen eten.

image

Reageren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *